Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jest ukończone?
to oni sobie tak mogą rozebrać całość i sprzedać dalej?
Odpowiedz

Mogą, bo dalej są jedynymi prawnymi „właścicielami” tego wyciągu. ON Pilsko wie o tym drzewie na linie jontek express od dwóch lat, ale oni nie chcą się nawet przyznawać do tego wyciągu...
Odpowiedz

te drzewo to po ostatnich wiatrach, co jakiś czas wali się drzewo na te liny. Kolejka jest wykonawcy więc jak będzie chciał to może sobie ją rozebrać. Może ktoś ten wyciąg kupi, ale jak nie zrobi naśnieżania to zaliczy wtopę. Jest tam odcinek ok. 1,2 km reszta to solisko, czyli potrzeba min. 20 armatek i zbiornik, jak ktoś w lecie tego nie zrobi, to będzie oznaczało kolejny sezon bez Buczynki
Odpowiedz

A tak z innej beczki. Biorąc pod uwagę tłumy turystów w Szczyrkowskim, może i lepiej, że Korbielów pozostaje taki jaki jest. Ludzie, ktorzy lubią Pilsko i tak bedą przyjeżdżali i tak.
Odpowiedz

Pomimo całego tego syfu z Buczynką - tak jak admin wcześniej zapowiadał - Pilsko póki co się obroni - patrząć na to, jaką kaszanę teraz odwala SMR odechciewa mi się tam jechać, po raz n-ty przełożę już pierwsze testowanie tego ośrodka i bardziej ciągnie mnie na naturalny śnieg - od Miziowej wzwyż - zwłaszcza, że znowu sypie - niech jeszcze wyjdzie słońce, zrobi się lampa to aż żal będzie tyłek z Miziowej zwozić Smile

P.S. Dzięki za linka z groupona - już właśnie kupuję! Smile - ten karnet czasowy (6h) pasuje mi najbardziej - i szkoda, że go nie ma na stałe w cenniku!
Odpowiedz

Na tym m.in. polega groupon, że sprzedaje się coś więcej za więcej zł, żeby później powiedzieć "taniej x%". ale w rzeczywistości jest taniej, inaczej jest z Bóking - hotele za pół ceny, a w rzeczywistości każdy tam oferujący podnosi ceny o kilkadziesiąt procent więcej.
Odpowiedz

Prawo Śniegu - to też się tyczy przyszłych losów Buczynki, bo jak wiadomo trochę pogrodzili 

źródło Tygodnik Podhalański
Odpowiedz

Ciekawy temat. Fajnie że tutaj udało mi sie trafić.
Odpowiedz

a kiedy robocie wkleisz link ?
Odpowiedz

Też czekam na link Wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości